Doradca techniczno-handlowy – praca dla absolwentów

Praca Doradcy techniczno-handlowego w naszej firmie łączy wiedzę techniczną z umiejętnościami analitycznymi oraz utrzymywaniem dobrych relacji z klientami i partnerami handlowymi.

Obowiązki:

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych (sprzedaż zabudów skrzyniowych, kontenerowych, wywrotek, lawet itp.)
  • Prowadzenie projektów: koordynacja zamówień, nadzór nad terminową realizacją, koordynacja dostaw;
  • Doradztwo techniczno-handlowe dla klientów firmy;
  • Zawieranie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami;
  • Bieżąca analiza rynku;

Wymagania:

  • Mile widziani absolwenci szkół o profilu technicznym (wykształcenie średnie lub wyższe)
  • Samodzielność i zmysł organizacyjny
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość branży samochodowej oraz doświadczenie w sprzedaży i przygotowaniu ofert będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Niezbędne do pracy narzędzia;
  • Podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Umowę o pracę na pełny etat.

Zapraszamy do przesłania CV na maila: rekrutacja@nadwozia-partner.pl lub drogą pocztową na adres NADWOZIA-PARTNER S.A., ul. Jedności 50, 41-280 Sosnowiec. Z kandydatami kontaktujemy się telefonicznie po zapoznaniu z CV.

Prosimy, aby każda aplikacja zawierała następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani wzięciem udziału w innych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez firmę NADWOZIA-PARTNER S.A. prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NADWOZIA-PARTNER S.A. w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem Danych Osobowych jest NADWOZIA-PARTNER S.A., ul. Jedności 50, 41-280 Sosnowiec. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne (jednak niezbędne do realizacji w/w celu)). Każdej osobie, która przesłała swoje dane, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania.